Apple, Tayvan’daki ilk satış mağazasını açıyor

Ana Sayfa » Genel » Apple, Tayvan’daki ilk satış mağazasını açıyor

 

Apple Taipei şehrinin Xinyi semtinde bulunan Taipei 101’in zemin ve bodrum katında kapılarını aralayacağı satış mağazasını duyurdu.

Küresel pazarda perakendesatış mağazalarını arttırarak daha çok ülkeye ve daha çok farklı kesme hitap etmeyi amaçlayan firma, Tayvan sınırları içerisindeki ilk mağazasının açılışını gerçekleştireceğini duyurdu. Bu mağaza Taipei şehrinin Xinyi semtinde bulunan ve 21 Temmuz 2007 tarihine kadar dünyanın en yüksek gökdeleni olan Taipei 101‘in zemin ve bodrum katında yer alacak.

Mağazanın Cuma günleri 11:00 ile 22:00 saatleri arasında çalışacağı duyurulurken, Pazartesi’den Perşembeye kadar olan günlerde ve Pazar gününde ise saat 11:00 ile 21:^0 arasında ziyaretçilerini bekleyecek. 1.322 metre karelik bir alanı kaplayacak olan mağaza iki katlı olacakken, kağıt yapım sanat ustası Yang Shiyi tarafından dizayn edilecek.

Eskiden Taipei Dünya Finans Merkezi olarak adlandırılan Taipei 101, 2004 yılında tamamlanılırken, içerisinde 101 kat ofis, restoran, gözlem güvertesi ve alışveriş merkezi içeriyor. Tayvan’da çevrimiçi olarak satış yapan Apple, bu perakende satış mağazası aracılığıyla tüketicilerine Genius Bar desteği vererek Tayvan‘daki ilgi alanını da arttırmayı amaçlıyor.

Mağazanın açılış tarihiyle ilgili kesin bir bilgi elde edilmezken, Tim Cook‘ta attığı Tweet ile birlikte bu perakende satış mağazasına ait bir görsel paylaştı.

Apple, Tayvan’daki ilk satış mağazasını açıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Ethem Menderes’in Tayvan Ziyareti  Adnan Menderes’in Tayvan Ziyareti MÜSİAD’dan Asya-Pasifik Hamlesi Çöp Kutuları Yok Ama Halkı Tam Bir Zeka Küpü! Tayvan’la İlgili Çoğunuzun Aşina Olmadığı 16 Enteresan Bilgi DEİK 7. Türkiye- Tayvan İş Konseyi Ortak Toplantısı ve İkili İş Görüşmeleri Tayvan’da yolcu treni raydan çıktı: 18 ölü TAYVAN’DAN ENSAR VAKFI ÖĞRENCİLERİNE BİLGİSAYAR DESTEĞİ

FACEBOOK'TA BİZ

Tayvan’da yaşayan Türklerin Portalına Hoşgeldiniz. www.tayvan.org

Tayvan - Tüm Hakları Saklıdır

%d blogcu bunu beğendi: