15 Temmuz Şehitleri Tayvan’da Anıldı

Ana Sayfa » DİĞER » 15 Temmuz Şehitleri Tayvan’da Anıldı

15 Temmuz Şehitleri Tayvan’da Anıldı.

Açılış konuşmasını Müsiad Tayvan Temsilcisi İsrafil Çimen’in yaptığı anma programına Mısırlı Hafız Dr.Wael tarafından darbe girişimine karşı mücadele ederken şehit olan vatandaşlarımız için okuduğu Kuran-ı Kerim Tilavetiyle devam edildi,Tayvan’da yaşayan Türk vatandaşlarının okudukları Hatimler ve Şehitlerimiz için dualar yapıldı.

15 Temmuz hain darbe girişiminin akim bırakılmasının 1. yıldönümünde ülkemizde ve yurtdışında düzenlenmekte olan etkinliklerle anılıyor,Bu kapsamda Tayvan Müsiad Temsilciliği de  Tayvan’da Şehitlerimizi dualarla andı. Taipei Ulu Camide düzenlenen anma törenine Tayvan’ın farklı şehirlerinden Taipei’ye gelen vatandaşlarımız katılım sağlamıştır.

15 Temmuz günü yaşanan olaylara ilişkin belgesel bir video gösterimi izlenmiş ve ardından Temsilcimiz İsmet Erikan tarafından günün anlam ve önemine dair duygusal bir konuşma yapılmıştır.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününde şehitlerimizi rahmet ve minnetle, gazilerimizi şükran ve saygıyla anıyoruz.

 

 

 

15 Temmuz Şehitleri Tayvan’da Anıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Lokman Ergin27 Temmuz 2017

Canı gönülden kutlarım dünyanın bir ucunda bu milletin evlatları vatanı için çırpınıyor ALLAH yardımcınız olsun

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Tayvan meclisinde koltuklar havada uçuştu! Tayvan 2. çeyrekte beklentiye paralel büyüdü Sürücüsüz otobüs Tayvan’da yollara çıktı Demokrasi ve Milli Birlik Günü Tayvan’da Temsilciliğimizin Resmi Konutunda Anıldı Tayvan, Yilan’daki ilk jeotermal enerji santrali üzerinde ilerleme kaydetti 2017 “Tayvan Bursu” ve “Tayvan Çin Dili Eğitimi Bursu(HES)” Sonuçları Açıklandı

FACEBOOK'TA BİZ

Tayvan’da yaşayan Türklerin Portalına Hoşgeldiniz. www.tayvan.org

Tayvan - Tüm Hakları Saklıdır

%d blogcu bunu beğendi: